NILA

Про нас

Приклеювання пінопласту крок за кроком - утеплення фасаду

Правильне утеплення ключове для комфортного утримання клімату усередині будівлі. Воно має також значний вплив на подальші витрати на її опалення і кондиціонування.

Процес утеплення будівлі складається з декількох етапів. Один з них - закріплення до зовнішніх стін обраного ізоляційного матеріалу.

Матеріал, який в Польщі найчастіше вибирають - пінопластові плити. Пінопласт може ідеально задовольнити очікування інвестора якщо його правильно встановити.

склеювання пінопласту

Підготовка стін під приклеювання пінопласту

Основа, на яку буде приклеюватися пінопласт має бути рівна, міцна і суха. Роботи на бетоні, цементі і цементно-вапняній штукатурці можна розпочинати мінімум через 4 тижні після їх виконання.

З метою збільшення адгезії клейової суміші до основи та ліквідації можливого порошіння, поверхню потрібно загрунтувати препаратом "MajsterGrunt Uniwersalny" (Універсальний) або "Majstergrunt Głębokopenetrujący" (Глибокого проникнення). Період висихання ґрунту перед початком приклеювання пінопласту становить мінімум 24 г.

заземлення стін

Перед початком робіт можна додатково провести випробування адгезії, приклеюючи в різних точках фасаду невеликі частини пінопласту. Через 24 години потрібно спробувати їх відірвати. У випадку правильної основи частини пінопласту не повинні відриватися.

Залишається ще закріпити стартову рейку. Рейку слід встановити на висоті, де закінчується цоколь. Правильно встановлена рейка допоможе рівно нанести перший шар пінопласту.

Чи Ви знаєте, що? Завдяки стартовій рейці можна уникнути непрошених гостей в виді гризунів - монтуючи її ми закриваємо їм шлях входу в стіни будівлі і спустошення шару пінопласту.

складання полоски стартера

Підготовка клеючого розчину

Приступаючи до реалізації потрібно звернути увагу на те, щоб температура роботи та висихання становила від +5 до +25 градусів Цельсія. Не слід проводити приклеювання на безпосередньому сонці і під час дощових опадів без використання захисної сітки.

Для приклеювання пінопласту призначена клейова суміш "MajsterPol - Syrolep K" та універсальна клейова суміш "Styrolep Z". З метою підготовки суміші слід в контейнер з відміряною кількістю води (5-5,5 літра) всипати весь вміст мішка (25 кг) і ретельно перемішати міксером/дрелькою на повільних обертах з кошичковим міксером, до отримання однорідної консистенції. Масу потрібно відставити на 5 хвилин, а потім знову перемішати. Залежно від температури і вологості повітря готову штукатурку можна використовувати приблизно впродовж 2 г.