NILA

Про нас

ШТУКАТУРКА-МОЗАЇКА (MARMOLIT, СМОЛЯНА ШТУКАТУРКА) - кольори заповлювача та його захист від впливу зовнішніх чинників

Штукатурка, яка охоче використовується для захисту частини фасадів, особливо наражених на пошкодження і забруднення - це штукатурка-мозаїка. Ця штукатурка виступає на ринку також під назвами „Marmolit” або „Смоляна штукатурка”.

Здатність до забруднення

Штукатурка-мозаїка - це готова маса акрилової смоли і забарвленого кварцового заповнювача. Смола не допускає проникнення води в покриття, а водночас дозволяє випарувати назовні вологу, яка може знаходитися під штукатуркою. Це також означає, що штукатурку-мозаїку можна часто мити, та навіть терти без ризику пошкодити її.

Захист кольорів від УФ випромінювання

Вплив сонця має суттєвий вплив на інтенсивність кольорів штукатурки. Це природне джерело ультрафіолетового випромінювання. УФ випромінювання веде до підвищення температури поверхні стіни, що в результаті може призвести до вицвітання кольору. Мозаїчна штукатурка - це продукт, який, з огляду на вміст забарвлених заповнювачів найбільше наражений на шкідливий вплив УФ променів.

UV protection

Абсорбер УФ, який входить в склад штукатурки-мозаїки "MajsterPol" гальмує виникаючі дефекти у зв'язку з впливом УФ променів, зберігаючи інтенсивність кольору впродовж багатьох років.