NILA

Про нас

Про компанію

Наша організація це сімейна фірма і ми вважаємо, що цей аспект дуже важливий з точки зору наших нинішніх та майбутніх Клієнтів. Наша сімейність є силою, яка дозволяє нам з успіхом конкурувати з концернами.

Ми не маємо твердих торгових процедур, циркулярів та схем як розмовляти з Клієнтами, але маємо те, що набагато важливіше – коло задоволених Клієнтів, відданих працівників, пошану постачальників і можемо дозволити собі на індивідуальний підхід до кожного з них.

Дуже цінною вартістю в наших очах є лояльність і на цій основі хочемо встановлювати бізнес-відносини, відносини з працівниками та суспільством. У своїй діяльності зосереджуємо увагу на постійному покращенні нашої продукції та підвищенні якості обслуговування Клієнтів.

Результат пошуку зображень за запитом "eurobud"

Фірма "MajsterPol" діє на польському ринку 20 років, і більше 10 років експортує свою продукцію в багато країн, в тому числі України, Данію, Німеччину, Литву, Португалію. Як сімейна фірма, вона ставить на перше місце найважливіші цінності: повагу, лояльність, сумлінність, професіоналізм.

2018 для нас особливий, так як на нього припадає 20 річниця створення фірми. 20 лютого 1998 все почалося, і завдяки наполегливості, дотримання цінностей та ентузіазму всіх співробітників триває досі. Надіемся, що і буде тривати набагато довше, ніж можна було очікувати.

Минулий час став для нас серйозним уроком життя, а найважливіший висновок, який можна з нього зробити - це ніщо не дається нам за все, і необхідно постійно поспішає за мінливої ​​реальністю, щоб не звернути з обраного шляху.

В цілому, ми працюємо на совість. Тому сформуємо для вас таку товарну пропозицію, щоб ви могли сміливо радити «MajsterPol» своїм друзям та знайомим. Зателефонуйте нам і переконайтеся в цьому особисто!

Наші переваги

Якість

Прямі поставки сировини від іноземних виробників, інноваційні технології виробництва, сучасне обладнання.

Екологічність

Екологічну якість теплоізоляційних матеріалів підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024.

IQ Energy

Екологічну якість теплоізоляційних матеріалів підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024.

Сервіс

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Доставка

Надаємо власний спеціалізований транспорт в межах області на доставку лояльні ціни за транспортування матеріалів.

Гарантія

Гарантійний термін підтверджено офіційними лабораторними випробуваннями повний пакет документів на продукцію.