NILA
146

Продукція

Силіконова штукатурка

Характеристики показати всісховати всі

Опис

Є фарбованою масою з пластичною консистенцією на основі водної полімерної дисперсії, яка надає покриттю високу стійкість, одночасно зберігаючи високу еластичність. Завдяки кремнієво-органічній дисперсії, структура штукатурки мікропориста, що надає можливість транспортувати водну пару та гази. Гідрофобність покриття забезпечується силіконовими та силоксановими полімерами.

Приготування продукту:

Безпосередньо, перш ніж використовувати MajsterTynk весь вміст ретельно перемішують міксером на низькій швидкості обертання, до утворення однорідної маси. Після отримання, її подальше змішування не бажане через можливість аерації маси. MajsterTynk являє готову продукцію і не належить до нього додавати інші інгредієнти.

УВАГА: Дозволено розводити невеликою кількістю чистої води, макс. 2% від загального обсягу відра. В кожному відрі, які будуть використовуватися на одному фрагменті стіни слід додати таку ж кількість води, що дозволяє забезпечити одноманітність кольору маси.

Спосіб використання:

Готову штукатурку слід застосовувати тонким рівним шаром на поверхню стіни за допомогою шпателя з гладкої нержавіючої сталі. Надлишковий шар штукатурки необхідно зняти з поверхні. Бажану структуру можна отримати шляхом розтирання штукатурки пластиковим шпателем. Затирання повинно виконуватися рівномірно по всій поверхні фасаду.

Вказівки:

Процес накладання штукатурки має бути зроблено в бездощову погоду і температурі повітря від +5°С до +25°С і вологістю не більше ніж на 60%.

Робота неповинна здійснюватися на поверхнях схильних до дії прямих сонячних променів і вітру.

Свіжо накладена штукатурка має бути захищена від прямого впливу атмосферних опадів, поки не висохне.

Щоб отримати оптимально кращий рузультат матеріал повинен бути використаний з однієї партії. Матеріали з різних партій перед використанням необхідно ретельно перемішати.

Не рекомендується використовувати темні кольори на великих сонячних поверхні за рахунок збільшення поглинання сонячного випромінювання.

Умови зберігання та транспортування:

MajsterTynk потрібно зберігати в герметичних неушкодженних відрах при температурі від +5°С до +25°C. Берегти від надмірної спеки та холоду. Термін зберігання 12 місяців з дати, зазначеної на упаковці. Продукт берегти в місцях недоступних для дітей.

Склад:

MajsterTynk є силіконовою масою пластичної консистенції, виробленою на основі силіконової емульсії, смоли і водної дисперсії, стирол-акрилової смоли з додаванням мінеральних наповнювачів, модифікуючих добавок, рослинних барвників та консервантів.

Продукт є одним з компонентів набору продукції для виконання теплоізоляції зовнішніх стін будівель MAJSTERPOL системи.

Об’єм 0.020 м³
Вага 30 кг
Модель гіпсова
Витрати при товщині слоя 1 мм 0,8-1 кг/м2
Товщина слоя 5-50 мм
Адгезія 0,5 мпа
Тривалість розчину 20 хвилин
Основа гіпсова
Призначення для ручного нанесення
Колір сірий
Час застивання 24 години
Кількість на піддоні 40 мішків
Товщина слоя до 80 мм
ВиробникСтарателі

Характеристики