NILA
162

Продукція

Фарба силіконова

Характеристики показати всісховати всі

Опис

Є дисперсійною фарбою, призначеною для фарбування фасаду будинків. Можна нею також покривати будь-які мінеральні основи, тобто: цеглу, бетон та традиційні штукатурки. Структура покриття, виконаного з силіконової фарби є мікропористою, завдяки чому можливе свобідне транспортування водяної пари. Силіконова фарба має низьку поглинальність, завдяки чому вона стійка до забруднення. Гідрофобність покриття забезпечується силіконовими та силоксановими полімерами. Створює на фарбованій поверхні матове покриття з високою стійкістю до стирання і дії змінних атмосферних умов.

Температура застосування: від +5°С до +25°C.
Кольори: відповідно до палітри “MAJSTERPOL”
Витрати: від 0,20 – 0,30 л/м2
Упаковка: 8л. та 16л

Застосування:

Фарба виробляється на основі силіцієорганічний дисперсії. Структура корпусу виготовлена із силіконової фарби, є мікропориста, так що це дає можливість вільному проходженню водяних парів. Фарба не поглинається, що знизило потенціал для бруду. Гідрофобності основи надають силікон та полімери сілоксанів. Використовується для виконання декоративних поверхонь, ремонту та на зовнішніх поверхнях будинків. Поверхня створює матовий ефект покриття з високою стійкістю до зміни погодних умов, мікробного забруднення (водорості, гриби, лишайники) і стирання. Вона ідеально підходить як для фарбування нових поверхонь так і для старих. Вона може бути використана на поверхнях таких як бетону, цементу та цементу – вапняк, мінеральні штукатурки, силіконові, акрилові та силікатні.

Приготування основи:

Основа має бути стійка, рівна і суха, позбавлена адгезії покриття (наприклад: пилу, бруду, бітуму), і вільна від біологічного та хімічного впливу. Стара штукатурка та лакофарбові покриття повині бути видаленні. Перед нанесенням штукатурки основа повинна бути прогрунтована акриловим грунтом MAJSTERGRUNT. Час висихання грунту перед нанесенням фарби становить 24 години. На мінеральних субстратах (бетон, цемент, і цементно вапняні) можна почати роботу не раніше ніж через 4 тижні після виконання основи.

Приготування продукту:

Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням, упаковка повинна бути перемішана міксером на низькій швидкості обертання до отриманя однорідної маси. У разі потреби розвести невеликою кількістю води (до 5% від загального об’єму) нанести на належним чином підготовлену поверхню в два шари пензлем або валиком.

Спосіб використання:

Після нанесення першого шару фарби необхідно чекати. Час висихання в оптимальних умовах (при відносній вологості 60% і температурі повітря 20°С) мінімум 3 години. Наступний шар фарби наноситься лише після висихання попереднього шару. При висиханні в оптимальних умовах загальне затвердіння основи відбувається після 24 годин.

Умови зберігання та транспортування:

MajsterTynk потрібно зберігати в герметичних неушкодженних відрах при температурі від +5°С до +25°C. Берегти від надмірної спеки та холоду. Термін зберігання 12 місяців з дати, зазначеної на упаковці. Продукт берегти в місцях недоступних для дітей.

Склад:

Вода, кополімери акрилової дисперсії, дисперсії з силікону, мінеральних наповнювачів, пігментів і технологічних добавок (диспергатори і змочування агенти, загусники, біоцидів і т.д.).

Почніть писати або натисніть / для вибору блоку

Характеристики