NILA
159

Продукція

Силікатна фарба

Характеристики показати всісховати всі

Опис

Є фарбою на основі полімерної дисперсії та водного калієвого скла, призначеною для фарбування фасаду будинків. Можна нею покривати мінеральні основи: бетон, цементні штукатурки,
цементно-вапняні, мінеральні та силікатні штукатурки. Створює покриття з високою стійкістю до впливу атмосферних та механічних умов. Дуже паропроникна. Внаслідок хімічної реакції фарба міцно з’єднується з основою. На фарбованих поверхнях створює матове покриття з високою стійкістю до стирання.

Температура застосування: від +5°С до +25°C.
Кольори: відповідно до палітри “MAJSTERPOL”
Витрати: від 0,20 – 0,30 л/м2
Упаковка: 8л. та 16л

Застосування:

Використовується для фарбування на зовнішніх поверхнях будинків. Створює на пофарбованій поверхні непрозорий шар з високою стійкістю до зміни погодних умов, стійка до мікробного забруднення (водоростей, грибів, лишайників і мохів) і стійкістю до стирання. Застосовується на основи поверхні такі як бетон, цементні та вапняно-цементні, тонкі та мінеральні, акрилові штукатурки.

Приготування основи:

Основа має бути стійка, рівна і суха, позбавлена адгезії покриття (наприклад: пилу, бруду, бітуму), і вільна від біологічного та хімічного впливу. Стара штукатурка та лакофарбові покриття повині бути видаленні. Перед нанесенням штукатурки основа повинна бути прогрунтована силіконовим грунтом MAJSTERGRUNT. Час висихання грунту перед нанесенням фарби становить 24 години. На мінеральних субстратах (бетон, цемент, і цементно вапняні) можна почати роботу не раніше ніж через 2 тижні після виконання основи. Для тонких покриттів мінеральних штукатурок можна бути використана фарба через 7 днів.

Приготування продукту:

Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням, упаковка повинна бути перемішана міксером на низькій швидкості обертання до отриманя однорідної маси. У разі потреби розвести невеликою кількістю води (до 10% від загального об’єму) покласти на належним чином підготовлену поверхню в два шари пензлем або валиком.

Спосіб використання:

Після нанесення першого шару фарби необхідно чекати. Час висихання в оптимальних умовах (при відносній вологості 60% і температурі повітря 20°С) мінімум 3 години. Наступний шар фарби наноситься лише після висихання попереднього шару. При висиханні в оптимальних умовах загальне затвердіння основи буде після 24 годин.

Додаткова інформація:

Процес накладання фарби має бути зроблено в бездощову погоду і при температурі повітря від +10°С до +25°С і вологістю не більше ніж на 60%.

Робота неповинна здійснюватися на поверхнях схильних до дії прямих сонячних променів і вітру.

Свіжо накладена фарба має бути захищена від прямого впливу атмосферних опадів, поки не висохне.

Щоб отримати оптимально кращий рузультат матеріал повинен бути використаний з однієї партії. Матеріали з різних партій перед використанням необхідно ретельно перемішати. Низька температура, підвищена вологість, відсутність належної циркуляції повітря і груба структура основи продовжує час висихання фарби.

Щоб уникнути утворення видимих контактів пофарбувати однією технологією методом: “мокрим по мокрому” зі стабільними погодними умовами.

Умови зберігання та транспортування:

MajsterTynk потрібно зберігати в герметичних неушкодженних відрах при температурі від +5°С до +25°C. Берегти від надмірної спеки та холоду. Термін зберігання 12 місяців з дати, зазначеної на упаковці. Продукт берегти в місцях недоступних для дітей.

Склад:

MajsterFarba силікатна складається з стирол-акрилова дисперсії, калію водного, добавки, мінеральні наповнювачі, пігменти та біоцидів (R52/53 – шкідливий для водних організмів. Він може спричинити довгострокові несприятливі ефекти у водному середовищі).

Почніть писати або натисніть / для вибору блоку

Характеристики