NILA
410

Продукція

Клей для мінеральної вати Welnolep-k

Характеристики показати всісховати всі

Опис

Welnolep-k це еластичний, стійкий до дії низьких температур та води цементний розчин;паропроникний з високою міцністю зчеплення, призначений для клеєння плит з мінеральної вати на зовні будинків. Його можна також використовувати для шпаклювання та заповнення невеликих порожнин.

Колористика: сірий
Вміст хрому (VI):  < 2 ррм
Температура оточення та основи:  від +50С до +250С

Підготовка основи:

Основа повинна бути рівна, міцна та суха, не містити різні забруднення, які зменшують адгезію розчину, а саме: куряву, вапно, жир, залишки старих відшарованих малярних покриттів. З метою збільшення адгезії та ліквідації запиленості поверхню потрібно заґрунтувати препаратом MajsterGrunt Універсальний або MajsterGrunt Глибокопроникаючий.

Підготовка продукту:

До резервуару з певною кількістю води (5,0-5,5 літрів води на 25 кг суміші) всипати увесь вміст мішка та ретельно вимішати змішувачем/низькошвидкісним дрелем з кошовим  міксером до отримання однорідної консистенції. Через 5 хвилин після повторного вимішування розчин готовий до використання. В залежності від температури та вологості повітря готовий розчин придатний до застосування протягом приблизно 2 год. Слід звернути особливу увагу на однакове дозування води до кожної упаковки суміші. Упаковка містить готовий продукт та не слід до неї додавати інші складники, крім води.

Характеристики