NILA
143

Продукція

Акрилова штукатурка

Характеристики показати всісховати всі

Опис

Є готовою для використання масою, яка складається з водної полімерної дисперсії, відібраних доломітових заповнювачів, найвищої якості пігментів та добавок, які покращують параметри нанесення та експлуатації.

Объем 0.020 м³
Вага 30 кг
Модель гіпсова
Витрати при товщині слоя 1 мм 0,8-1 кг/м2
Товщина слоя 5-50 мм
Адгезія 0,5 мпа
Тривалість розчину 20 хвилин
Основа гіпсова
Призначення для ручного нанесення
Колір сірий
Час застивання 24 години
Кількість на піддоні 40 мішків
Товщина слоя до 80 мм
ВиробникСтарателі

Спосіб використання:

Готову штукатурку слід застосовувати тонким рівним шаром на поверхню стіни за допомогою шпателя з гладкої нержавіючої сталі. Надлишковий шар штукатурки необхідно зняти з поверхні. Бажану структуру можна отримати шляхом розтирання штукатурки пластиковим шпателем. Затирання повинно виконуватися рівномірно по всій поверхні фасаду.

Вказівки:

Процес накладання штукатурки має бути зроблено в бездощову погоду і температурі повітря від +5°С до +25°С і вологістю не більше ніж на 60%.

Робота неповинна здійснюватися на поверхнях схильних до дії прямих сонячних променів і вітру.

Свіжо накладена штукатурка має бути захищена від прямого впливу атмосферних опадів, поки не висохне.

Щоб отримати оптимально кращий рузультат матеріал повинен бути використаний з однієї партії. Матеріали з різних партій перед використанням необхідно ретельно перемішати.

Не рекомендується використовувати темні кольори на великих сонячних поверхні за рахунок збільшення поглинання сонячного випромінювання.

Запобіжні заходи:

Матеріал злегка лужний, тому необхідно берегти очі та шкіру. У разі прямого попадання в очі, промийте їх ретельно водою та звернутися до лікаря. Використовувати захисні рукавиці. Продукт забороняється виливати в каналізацію.

Умови зберігання та транспортування:

MajsterTynk потрібно зберігати в герметичних неушкодженних відрах при температурі від +5°С до +25°C. Берегти від надмірної спеки та холоду. Термін зберігання 12 місяців з дати, зазначеної на упаковці. Продукт берегти в місцях недоступних для дітей.

Склад:

MajsterTynk: пластчна маса на основі дисперсії стирол-акрилової, модифікаторів і добавок, мінеральних наповнювачів, пігментів і біоцидів (R52/53 – шкідливий для водних організмів; він може спричинити довгострокові несприятливі ефекти у водному середовищі).

MajsterTynk є одним з компонентів продуктів для виконання теплоізоляції зовнішніх стін будівель MAJSTERPOL системи.

Характеристики