NILA
301

Продукція

Штукатурка мозаїчна MajsterTynk Mozaikowy

Характеристики показати всісховати всі

Опис

Штукатурка мозаїчна застосовується для виконання декоративних та захисних шарів тонкої штукатурки зовні і всередині будівель. Вона містить ретельно підібрані композиції з кольорових кварцових основ, що надає поверхні яскравий і декоративний характер. Завдяки своїй високій стійкісті до механічних пошкоджень особливо рекомендується для виконання оздоблення фундаментів, карнизів, сходових кліток. Технологія використовується безумовним поєднання системи MAJSTERPOL для завершення обробки поверхні декоративних архітектурних деталей на належним чином підготовлених мінеральних поверхнях (наприклад, бетон, цементні і цементно-вапняного).

Упаковка: 12.5 кг та 25 кг
Оптимальна температура застосування:від +10°С до +25°C
Витрати: 3 кг. – дрібнозерниста.
4 кг. – середньозерниста.
5 кг. – грубозерниста.

Приготування продукту:

Безпосередньо, перш ніж використовувати MajsterTynk весь вміст ретельно перемішують міксером на низькій швидкості обертання, до утворення однорідної маси. Після отримання, її подальше змішування не бажане через можливість аерації маси. MajsterTynk являє готову продукцію і не належить до нього додавати інші інгредієнти

УВАГА: Дозволено розводити невеликою кількістю чистої води, макс. 2% від загального обсягу відра. В кожному відрі, які будуть використовуватися на одному фрагменті стіни слід додати таку ж кількість води, що дозволяє забезпечити одноманітність кольору маси.

Спосіб використання:

Готову штукатурку слід застосовувати тонким рівним шаром на поверхню стіни за допомогою шпателя з гладкої нержавіючої сталі. Надлишковий шар штукатурки необхідно зняти з поверхні.

Мозаїчну штукатурку потрібно наносити в одному напрямку (наприклад знизу вгору), поки поверхння не буде гладкою і однорідною. Особлива увага має бути приділена тоді коли новий елемент штукатурки треба поєднати уже з існуючим, принципом “мокре на мокре”.

Вказівки:

Процес накладання штукатурки має бути зроблено в бездощову погоду і температурі повітря від +10°С до +25°С і вологістю не більше ніж на 60%.

Робота неповинна здійснюватися на поверхнях схильних до дії прямих сонячних променів і вітру.

Свіжо накладена штукатурка має бути захищена від прямого впливу атмосферних опадів, поки не висохне.

Щоб отримати оптимально кращий рузультат матеріал повинен бути використаний з однієї партії. Матеріали з різних партій перед використанням необхідно ретельно перемішати.

Під впливом високої вологості (дощ, туман і т.д.) на поверхні штукатуркі може з’явитися молочний наліт з плівкою який з часом зникне на завжди.

Умови зберігання та транспортування:

MajsterTynk потрібно зберігати в герметичних неушкодженних відрах при температурі від +5°С до +25°C. Берегти від надмірної спеки та холоду. Термін зберігання 12 місяців з дати, зазначеної на упаковці. Продукт берегти в місцях недоступних для дітей.

Склад:

MajsterTynk мозаїчний є масою пластичної консистенції на основі акрилових модифікуючих добавок, кольорового кварцевого піску та консервантів.

Приготування основи:

Основа має бути стійка, рівна і суха, позбавлена адгезії покриття (наприклад: пилу, бруду, бітуму), і вільна від біологічного та хімічного впливу. Перед нанесенням штукатурки, основа повинна бути прогрунтована могрунтом MAJSTERGRUNT. Час висихання грунту перед нанесенням штукатурки 24 год.

MajsterTynk мозаїчний є одним з компонентів продуктів для виконання теплоізоляції зовнішніх стін будівель MAJSTERPOL.

Характеристики