NILA
390

Продукція

Клей для плитки та каменю Greslep

Характеристики показати всісховати всі

Опис

Greslep – призначений для внутрішніх і зовнішніх поверхонь, які піддаються деформаціям (атмосферним впливам і динамічним навантаженням). Клей використовується для плиток із природного, штучного і литого каміння (крім мармуру, при використанні приклеювання мармуру є можливість зніми кольору мармуру), а також для бетонної, керамічної і скляної непрозорої плитки, розміром більш ніж 30х30 см. Клеєву суміш можна використовувати для облицювання басейнів і резервуарів, підігріваємих і монолітних підлог, терас, бетонних, цегляних, камінних та інших поверхонь. Суміш може використовуватися для приклеювання теплоізоляційних плит із пінопласту, мінеральної вати.

Час придатності для роботи: 2 год
Температура: від +5°С до +25°C
Температура основи: від +5°С до +25°C
Витрати: 3,0 – 4,0 кг. готової суміші на 1м2.

Приготування основи:

Основа має бути стійка, рівна і суха, позбавлена адгезії покриття (наприклад: пилу, бруду, бітуму), і вільна від біологічного та хімічного впливу.

Спосіб використання:

Вміст мішку (25 кг.) треба розмішати міксером в 5,0 – 5,5 л. чистої води. Через 5 хв. перемішати ще один раз. Готовий розчин необхідно використати протягом 2 год. На утеплювач наносять шар захисної штукатурної суміші й розрівнюють його по площі нержавіючою тхркою. Товщина шару має становити не більше як 2мм. Відразу по нанесеному й вирівняному шару штукатурної суміші укладають армуючу сітку, заглиблюючи її в шар штукатурки за допомогою терки, не допускаючи складок і розривів склосітки.

Умови зберігання та транспортування:

Зберігати щільно закритим в прохолодному, сухому місці. Термін зберігання становить 6 місяців з дати виготовлення.

Характеристики