NILA
386

Продукція

Клей для мармуру Granlep

Характеристики показати всісховати всі

Опис

Колір:  білий
Належна кількість води:  6,0 – 6,5 літрів на мішок 25 кг
Температура основи: від +50С до +250С
Температура оточення: від +50С до +250С
Час коригування:  < 10 хв
Навантаження ходінням: через 24 год

Спеціальний білий цементний клей для клеєння плитки з граніту, мармуру, натурального каменю, світлого вапняку та інших крупнозернистих порід, а також для керамічної плитки, керамо-гранітної, фасадної, клінкерної та усіх видів мозаїки, напр.: скляної та керамічної. Для застосування всередині та зовні будинків та на підігрів підлоги. Характеризується збільшеною адгезією, зменшеним рівнем сповзання з вертикальних поверхонь та збільшеним відкритим часом, що дозволяє приклеювати плитку навіть через 30 хвилин після нанесення клею на основу. GRANLEP – це еластичний (S1), цементний клейовий розчин (C) з покращеними параметрами (2), без ефекту сповзання (T), з подовженим часом відкритого висихання (E) класу C2TES1.

Типи основ:

Відповідно витримані та підготовлені цементні, цементно-вапняні штукатурки (яким більше 28 днів), гіпсові штукатурки, бетонні основи (яким більше 3 місяців), цементна, ангідритова підлога, мури з цегли та керамічної, силікатної порожнистої цегли і блоків з газобетону, стара глазур, теракот, кераміка та гіпсокартонні плити. Можна також використовувати для кріплення оздоблювальних елементів у історичних та сакральних будівлях.

Підготовка основи:

Основа повинна бути міцна та рівна, очищена від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, залишків олійних, емульсійних фарб і т.п. Нерівності основи до 5мм можна попередньо заповнити клейовим розчином. Старі шари зі слабкою адгезією, крихкі та які лущаться усунути. Нові штукатурки та бетони повинні бути зв’язані та витримані. Укладка покриття на занадто вологій основі – це одна з найсерйозніших помилок при виконанні підлог і дуже часто вона призводить до повного знищення шару підлоги. Основи з низькою адгезією заґрунтувати ґрунтувальним препаратом MAJSTERGRUNT Універсальний, а дуже поглинаючі основи – MAJSTERGRUNT Глибокопроникаючий. При необхідності клеєння плитки на слабкі, важкі для чистки основи рекомендується проводити тест на адгезію, що полягає у приклеюванні плитки та перевірці з’єднання через 48 годин.

Спосіб застосування:

Вміст упаковки вимішати механічним або ручним способом з вказаною кількістю чистої холодної води до отримання однорідної суміші та вказаної консистенції. Через 5 хвилин знову вимішати. Клей наносити на основу шпателем та розмащувати зубчастим шпателем з відповідним розміром зубців. Плитку перед клеєнням не змочувати. Прикладати плитку, притискаючи її до основи так, щоб клейовий розчин прилягав на мінімум 70% поверхні плитки. Дуже велике плитку, більшу, ніж 30х30 см, укладати так, щоб розчин прилягав на мінімум 90% поверхні плитки. Уся плитка, що укладається зовні та у постійно вологих місцях, а також на інтенсивно експлуатованих підлогах, повинна приклеюватися так, щоб розчин прилягав по всій поверхні плитки. З метою виконання цих умов клейовий розчин слід наносити також на всю поверхню зворотної сторони плитки, тонким шаром однакової товщини, що покриває всі профілювання. Ширину шва слід підбирати в залежності від розміщення плитки та її розмірів. Протягом 10 хвилин можна коригувати її розміщення. Операцію приклеювання плитки проводити не пізніше, ніж через 30 хвилин після нанесення клею на основу. Клей слід спожити протягом 2 години після вимішування з водою. У випадку загусання клею протягом цього періоду його слід повторно інтенсивно вимішати, не додаючи воду. Додавання води погіршить всі параметри клею, а саме: адгезію та стікання, а також збільшить час його зв’язування. Невикористаний затверділий клейовий розчин не придатний до повторного використання з водою і його слід викинути.

Характеристики