NILA
165

Продукція

SiSi фарба

Характеристики показати всісховати всі

Опис

Відро: 8 л та 16 л

Є фарбою для виконання декоративного та відновлювального малярського покриття на зовнішніх поверхнях будинків. Створює на фарбованій основі кольорове, матове покриття з високою стійкістю до стирання та дії змінних атмосферних умов. Характеризується високою проникністю водяної пари. Фарба не поглинальна, стійка до забруднення. Гідрофобність покриття забезпечується силіконовими та силоксановими полімерами.

Застосування:

Призначається для виконання декоративних та відновлювальних малярних покриттів на зовнішніх поверхнях будинків. На пофарбованій основі створює кольорове матове покриття з високим опором до стирання та дії мінливих атмосферних умов.  Має високу паропроникність. Фарба не є поглинаючою, через що вона має знижену здатність до забруднень. Гідрофобність покриттю надають силіконові та силоксанові полімери. Застосування у продукті біоциду значно зменшує ризик виникнення біологічної агресії на малярному покритті. Прекрасно підходить для фарбування нових поверхонь, а також відновлювального фарбування вже існуючих малярних покриттів цього ж типу.

Склад:

MajsterFarba Si-Si складається із стирол-акрилової дисперсії, силіконової дисперсії, водного калієвого скла, модифікаторів,  мінеральних наповнювачів, пігментів та біоцидів.

Використання:

Споживання залежить від методу фарбування та типу, ступеню поглинання та фактури основи. З метою точного визначення споживання виробу рекомендується проводити проби на даній основі. В залежності від основи споживання становить від 0,2 до 0,3 л/м2 при дворазовому фарбуванні.

Характеристики