NILA
154

Продукція

Штукатурка мозаїчна із слюдою

Характеристики показати всісховати всі

Опис

Це маса пластичної консистенції на базі акрилової дисперсії. Містить старанно підібрану композицію забарвленого кварцового заповнювача та слюди, що надає поверхні декоративний характер.

Об’єм 0.020 м³
Вага 30 кг
Модель гіпсова
Витрати при товщині слоя 1 мм 0,8-1 кг/м2
Товщина слоя 5-50 мм
Адгезія 0,5 мпа
Тривалість розчину 20 хвилин
Основа гіпсова
Призначення для ручного нанесення
Колір сірий
Час застивання 24 години
Кількість на піддоні 40 мішків
Товщина слоя до 80 мм
ВиробникСтарателі

Застосування:

Призначається для виконання декоративних та захисних тонкошарових штукатурок всередині та зовні будинків. Містить ретельно підібрані композиції кольорового кварцового піску, що надає поверхні ефектний та декоративний характер. Додавання слюди разом з крошкою створює незвичайний декоративний ефект, який за виглядом наближає утворену штукатурку до природного вигляду скелі. Завдяки високому опору до механічних ушкоджень особливо рекомендується для виконання цоколів, карнизів та обшивки, наприклад на сходових клітках.

Умови зберігання та транспортування:

Штукатурку зберігати у герметичній упаковці при температурі від +50С до +250С. Захищати від надмірного нагрівання та морозу. Термін придатності до використання становить 12 місяців з дати виробництва, вказаної на упаковці.

Склад:

MajsterTynk Мозаїчний із слюдою – це маса пластичної консистенції на базі акрилової дисперсії, додатків-модифікаторів, кольорової кварцової крошки, слюди, консерватора та УФ-поглинача.

Зразки:

CERES
ERIS
FOBOS
JOWISZ
KALISTO
MARS
MERKURY
METIS
VIRGIS
WENUS

Характеристики